Inżynier procesu

Warszawa / Targówek
Oferta opublikowana16.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze technologii, doskonale radzisz sobie z analizą danych, a także chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju procesów produkcyjnych, to ta praca może być idealna dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
-Nadzór nad przebiegiem procesu wytwarzania i pakowania produktu leczniczego
-Wprowadzanie nowych technologii do zakładu wraz z ich optymalizacją i ciągłym doskonaleniem w zakresie wytwarzania produktu i jego pakowania
-Współpraca z globalnym działem badań i rozwoju
-Udział w uruchamianiu nowych urządzeń
-Opracowywanie procedur i dokumentacji technologicznej
-Opracowywanie i wdrażanie materiałów opakowaniowych bezpośrednich oraz drukowanych
-Udział w projektach inwestycyjnych
-Współpraca z innymi działami w zakresie CAPA i odchyleń
-Współpraca z działem walidacji

Wymagania:
-Wykształcenie techniczne o profilu produkcyjnym, chemicznym lub farmaceutycznym.
-Praktyczna znajomość zasad GMP
-Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w organizacji
-Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
-Zdolności analityczne

Oferujemy:
-Umowa o pracę
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Dodatkowe benefity:
-Prywatna opieka medyczna.
-Dofinansowanie kursów i szkoleń oraz zajęć sportowych.
-Elastyczny czas pracy.
-Firmowa biblioteka.
-Brak dress code’u.
-Kawa/herbata.
-Parking dla pracowników.
-Karty przedpłacone.
-Dofinansowanie dojazdów do pracy