INŻYNIER MEICA

Loughrea
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Railway House, Station Rd, H62 VN56 Loughrea, Irlandia

Zakres obowiązków: Jako młodszy inżynier MEICA będziesz pracować w ramach naszego multidyscyplinarnego zespołu inżynierów, który będzie realizować projekty wodno - kanalizacyjne od wstępnego projektu, aż po realizację i przekazanie klientowi. Będziesz głównie zaangażowany w prace instalacyjne w zakresie mechaniki, elektryki, oprzyrządowania, sterowania i automatyki (MEICA), jednak ze względu na charakter prac wykonanych przez Glanua będziesz miał również okazję być świadkiem prac z zakresu budownictwa i inżynierii środowiska, a także projektowania, planowania i wdrażania procesów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 30 000 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką roczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali inżynierowie mechanicy (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wymagane wykształecenie wyższe inżynieryjne w kierunku: Mechanika, Mechatronika, Automatyka, Chemia, Budownictwo, Inżynieria Środowiska lub pokrewne.

Pracodawca

Nazwa: Glanua

Adres: Aplikuj z dopiskiem Irlandia - Inżynier MEICA - ref. 2315721

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV w języku angielskim