INŻYNIER BUDOWY

Dublin
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rosemount House, Malahide Rd, Northern Cross, 17 Dublin, Irlandia

Zakres obowiązków: Wspomaganie zespołu zarządzającego budową w kontroli poszczególnych etapów projektów budowlanych. Wytyczanie, poziomowanie budynku, kontrola jakości materiałów budowlanych, w tym jakości betonu poprzez pobieranie próbek kostek, badanie opadu itp., sprawdzanie szalunków, stali zbrojeniowej oraz innych wymiarów przed wylaniem betonu i prowadzenie dokumentacji uzgodnień doboru materiałów, prowadzenie rejestrów wszystkich działań na budowie, prowadzenie dziennika budowy, przesyłanie materiałów do DMS. Nadzór nad pracą personelu bezpośrednio zatrudnionego i podwykonawcami zaangażowanymi w poszczególne elementy inwestycji budowlanej. Ścisłe przestrzeganie zasad i procedur firmy dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska, jakości oraz innych obowiązujących w firmie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 39

Wynagrodzenie brutto: od 30 000 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką roczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 10.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: inżynier

Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C1 - zaawansowany

Uprawnienia: bez nałogów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy w branży budowlanej w firmie wykonującej roboty budowlane – 2-3 letnie, znajomość przepisów BHP. Doskonałe umiejętności informatyczne, solidna praktyczna wiedza na temat instrumentów i sprzętu geodezyjnego, umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole, ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów, wysoka motywacja do pracy, doskonałe zdolności komunikacyjne, opanowanie i determinacja w dążeniu do celu, zdolność do harmonijnej pracy w warunkach stresu, dbałość o szczegóły, chęć podnoszenia kwalifikacji.

Pracodawca

Nazwa: WALLS CONSTRUCTION LIMITED

Adres: email do kontaktu: Aplikuj Doradca EURES: WUP Białystok, tel. 85 74 97 235

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z WUP

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny