INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Kostrzyn nad Odrą
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: NIEPODLEGŁOŚCI 17, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, powiat: gorzowski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: praca w bezpośrednim z zaburzeniami psychicznymi

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.7

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 28

Liczba godzin w miesiącu: 112

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: zgodny z oferowanym stanowiskiem

Uprawnienia: komunikatywność, kreatywność, samodzielność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: co najmniej 3 miesiące doświadczenia, wykonywanie czynności związanych z higieną osobistą osób niepełnosprawnych

Pracodawca

Nazwa: Środowiskowy Dom Samopomocy w Kostrzynie nad Odrą

Adres: NIEPODLEGŁOŚCI 17, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, powiat: gorzowski, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, LIST MOTYWACYJNY, ŚWIADECTWA PRACY