Praca inspektor służby pięter w Hotelu

Chomiąża Szlachecka
Dodano: 17.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 5300 - 7900 zł / miesiąc

Inspektor służby pięter w hotelu

Miejsce pracy: Chomiąża Szlachecka
Herbarium Hotel & SPA **** w Chomiąży Szlacheckiej poszukuje osób na stanowisko: inspektor służby pięter.

Zakres obowiązków:
• Odpowiedzialność za utrzymanie wysokiego standardu czystości w Hotelu
• Kontrola czystości pokoi, części wspólnych i pozostałych pomieszczeń w obiekcie
• Administrowanie zapasami w magazynach służby pięter (zamówienia, inwentaryzacje)
• nadzorowanie podległych pracowników
• współpraca z managerem działu HSK

Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie
• wysoka kultura osobista
• dokładność, dbałość o szczegóły
• dobra organizacja pracy własnej i podległego personelu
• dyspozycyjność, odpowiedzialność
• mile widziane doświadczenie na podobny stanowisku,

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• elastyczny grafik
• posiłki pracownicze
• motywacyjny system wynagradzania,
• możliwość rozwoju zawodowego w ramach dynamicznie rozwijającej się Spółki.
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego