INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO (WYDZIAŁ INFRASTRUKTURY)

Zielona Góra
Oferta opublikowana22.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chrobrego 7, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: - kontrola stanu utrzymania obiektów szkoleniowych, bocznik kolejowych w zależności od specjalności, lądowisk wraz z ich strefami ochronnymi oraz prowadzenie ewidencji; - kontrola wykonawstwa robót systemem zleconym, - przygotowanie dokumentacji do postępowań przetargowych własnych, - merytoryczne sprawdzanie dokumentacji związanej z prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, - opiniowanie planów konserwacji opracowywanych przez terenowe organa infrastruktury, planów potrzeb materiałowych, - prowadzenie innej dokumentacji w powierzonym zakresie.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 7 205 PLN

Opis wynagrodzenia: praca 7-15

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie wyższe ogólnobudowlana lub drogowa lub kolejowa, doświadczenie co najmniej 1 rok na stanowisku, praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego, umiejętność obsługi komputera (WORD, EXCEL, CAD, Norma), umiejętność sprawnej organizacji pracy, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia, posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych lub kandydat podda się postępowaniu sprawdzającemu uprawniającemu do dostępu do informacji niejawnych, mile widziane: uprawnienia budowlane, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie zawodowe 1 rok na stanowisku

Pracodawca

Nazwa: Rejonowy Zarząd Infrastruktury Zielona Góra

Adres: Chrobrego 7, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: 1) list motywacyjny (wniosek o zatrudnienie) 2) CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej, 3) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, 4) kserokopie świadectw pracy, 5) kserokopie świadectw potwierdzających wykształcenie, 6) kserokopie zaświadczeń o ukończonych uprawnieniach, świadectwach kwalifikacyjnych, kursach, szkoleniach itp., 7) oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci zakwalifikowani zostaną zaproszeni na rozmowę. Brak odpowiedzi ze strony RZI jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem kandydata. Miejsce pracy: Rejonowy Zarząd Insrastruktury woj. lubuskie