Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rzewuskiego 1, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Kontrola i nadzór nad warunkami pracy, prowadzenie dokumentacji, prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, sporządzanie i przedstawianie pracodawcy okresowych analiz stanu BHP, udział w ustalaniu przyczyn wypadków.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Bezpieczeństwo i higiena pracy, pomaturalne/policealne, kierunek: Bezpieczeństwo i higiena pracy

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Bezpieczeństwo i higiena pracy

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: Inspektor ochrony przeciwpożarowej

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy, znajomość przepisów bhp, komunikatywność, rzetelność, samodzielność. Mile widziane uprawnienia w zakresie ochrony przeciwpożarowej,

Pracodawca

Nazwa: "UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ" SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Rzewuskiego 1, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv