Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piękna 9, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej sieci cieplnej, sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac związanych z usuwaniem awarii, monitoring sprawności aparatury kontrolno- pomiarowej, bieżąca aktualizacja bazy danych o miejskiej sieci cieplnej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 500 PLN

Opis wynagrodzenia: ; wynagrodzenie brutto: minimalne -po 3 miesiącach 6500 zł/mies.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 30.11.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, preferowane ciepłownicze, prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość programów AutoCad, Norma, MS Office. Dodatkowe wymagania: znajomość budowy i zasad eksploatacji urządzeń technologicznych.

Pracodawca

Nazwa: MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ W ŁOMŻY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Mikołaja Kopernika 9A, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV