INFORMATYK

Wałbrzych
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Armii Krajowej 35c, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Wsparcie w ramach problemów technicznych, sprzętowych i systemowych zglaszanych przez pracowników, diagnoza oraz rozwiązywanie bieżących problemów z oprogramowaniem i sprzętem, przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych stanowisk, instalowanie i konfigurowanie oprogramowania. Używane technologie: strony Web-HTML, PHP, SQL, system operacyjny Windows, EZD PUW - popularny system do zarządzania dokumentacją elektroniczną, CRONSOR - specjalistyczny autorski system zbierający dane z działalności w ramach nadzoru, MagikInfo - system do zarządzania sprzetem i oprogramowaniem, webowe platformy specjalistyczne z zakresu zdrowia publicznego i statystyk. Posiadamy serwery DELL, routery i switche NETGEAR, TP-LINK, firewall Fortinet, UBIQUITI - WI-FI Access Points, NAS Synology.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 6500 + premia regulaminowa + dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: informatyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość pakietów biurowych tj. MS Office, znajomość systemów operacyjnych Windows 10, 11, podstawowa znajomość zagadnień sieciowych LAN, WAN, obsługa i konfiguracja urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery itp.), znajomość zagadnień związanych z oprogramowaniem antywirusowym, mile widziana znjomość językaangielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej, rodzinyWindows Server (2012, 2019) oraz urządzeń sieciowych.

Pracodawca

Nazwa: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wałbrzychu

Adres: Armii Krajowej 35c, 58-300 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach - jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO