Hydraulik /Niemcy - Rekrutacja 2024

Suwałki
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Sepona GmbH jest średniej wielkości firmą zajmującą się zatrudnianiem specjalistów w branżach budowlanych i podnajmowania ich następnie swoim stałym, zaufanym klientom na terenie całych Niemiec Obecnie posiadamy oddziały znajdujące się w Lipsku, Jena, Erfurt i Ostrow Wielkopolski.

Istniejemy na niemieckim rynku pracy od roku 2009, a nasza flotę zasilają głównie pracownicy z Polski.

Firma Sepona GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Hydraulik

Miejsce pracy: Hamburg

WYMAGANIA:

znajomość j.niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikacje w miejscu pracy

udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku

gotowość wyjazdu do Niemiec

własny samochód (warunek konieczny)

punktualność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Instalacje grzewcze i sanitarne

OFERUJEMY:

-Stawki godzinowe brutto 15,06-18,00 € plus diety za każdy przepracowany
dzień 50,00-65,00 €
-Dodatki świąteczne i urlopowe
-Punktualne wynagrodzenie
-możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
-Umowę na czas nieokreślony, na warunkach
niemieckich
-opiekę polskojęzycznego konsultanta
-pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.+49 341 22 45 88 30 (mówimy po polsku) lub mailowo na adres: @

Sepona GmbH