Praca HYDRAULIK

Wrocław
Dodano: 22.08.2021
Umowa zlecenie
25 - 30 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wrocław i okolice, 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Wszelkie prace związane z instalacją wodno-kanalizacyjną. Około 160 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 8:00-16:00. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 730 908 274, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 25 do 30 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/godz., około 160 godzin pracy miesięcznie

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.08.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Hydraulik (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Hydrauliczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie: min. zasadnicze zawdowe kierunkowe, staż pracy: rok w zawodzie

Pracodawca

Nazwa: SCHMATLOCH CONSTRUCTION BUILDINGS SEBASTIAN SZMATLOCH

Adres: Ludomira Różyckiego 1C/202, 51-608 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -