GRAFIK KOMPUTEROWY

Dąbrowa Tarnowska
Oferta opublikowana12.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żabieńska 10, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, powiat: dąbrowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Projektowanie reklam, grafik, obsługa klientów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od posiadanych umiejętności

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądne

Uprawnienia: umiejetność obsługi programu Adobe Illustrator, umiejętność obsługi programu InDesign, umiejętność obsługi programu Adobe Photoshop, umiejętność obsługi programu CorelDRAW, umiejetność obsługi programu 3D Studio Max, umiejetność obsługi programu AutoCAD

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, mile widziana znajomość programów: 3D Studio Max, AutoCAD,CorelDRAW, Photoshop, InDesign, Adobe Illustrator, poziom wykształcenia bez znaczenia. Praca w godz. 8.00-16.00

Pracodawca

Nazwa: Gęza Jarosław Akcent Studio

Adres: Żabieńska 10, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, powiat: dąbrowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV