GÓRNIK PRZODKOWY Z DODATKIEM REKRUTACYJNYM

Stonava
Oferta opublikowana26.09.2022
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Stonava 1077, 735 34 Stonava, Czechy

Zakres obowiązków: • wykonywanie prac górniczych przy drążeniu chodników, • ustawianie obudowy chodnika, jej okładanie i wypełnianie wyłomów, • współpraca przy pozostałych pracach podczas drążenia

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Liczba godzin w tygodniu: 37.5

Wynagrodzenie brutto: od 50 000 CZK

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Data rozpoczęcia: 01.06.2023

Data zakończenia: 31.05.2024

Wymagania pożądne

Języki: czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • doskonały stan zdrowia, • praktyka dołowa w drążeniu chodników, • kwalifikacje "Górnik eksploatacji podziemnej“, • podstawowa znajomość języka czeskiego - mile widziana

Pracodawca

Nazwa: OKD a.s.

Adres: Małgorzata Grzebień tel.: +48 694 629 890 +420 725 756 830 email: Aplikuj Poradenské centrum OKD tř. Osvobození 1721/9, Nové Město, Karviná Pon, Śr: 8:00-15:00 Wt, Cz: 8:00-14:00 Piątek: Zamknięte

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: czeski, polski

Wymagane dokumenty: CV (w temacie maila należy wpisać EURES: Horník – razič s náborovým), •dokument potwierdzający wykształcenie •świadectwo pracy z ostatniego miejsca zatrudnienia