FRYZJER/FRYZJERKA

Oborniki Śląskie
Oferta opublikowana28.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marii Skłodowskiej-Curie 16/3, 55-120 Oborniki Śląskie, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Strzyżenie męskie i damskie, farbowanie, pielęgnacja, stylizacja. Oferujemy możliwość poszerzenia swoich umiejętności w ramach szkoleń, które opłaca pracodawca. Dwie zmiany w godz.: 8:00-18:00. Oferta dostępna w sali H. Kontakt z pracodawcą - tel.: 785 88 20 19, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 80 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/godz. - do negocjacji, w zależności od kwalifikacji kandydata

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Fryzjer*

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Fryzjerstwo

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: kierunkowe fryzjerskie, staż pracy: mile widziany lub możliwość odbycia stażu w salonie, umiejętności: strzyżenie męskie i damskie, farbowanie, stylizacja, pielęgnacja, biegła znajomość języka polskiego - warunek konieczny

Pracodawca

Nazwa: Salon "JOLA" Ewelina Pfennig

Adres: Marii Skłodowskiej-Curie 16/3, 55-120 Oborniki Śląskie, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -