FRYZJER DLA DZIECI

Oświęcim
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Solskiego 6, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: strzyżenie, stylizacja fryzur, całkowita obsługa klienta, utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 000 do 7 000 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 01.06.2027

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 2

Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe, certyfikaty z zakresu fryzjerstwa, doświadczenie zawodowe - min. 2 miesiące, predyspozycje i umiejętność pracy z dziećmi, komunikatywność. Pracodawca dopuszcza różne formy zatrudnienia - umowa o pracę na czas określony (w niepełnym wymiarze czasu pracy) lub umowa zlecenie, pracodawca oferuje prowizyjny system wynagradzania.

Pracodawca

Nazwa: MariDom Olena Dolgarova

Adres: Solskiego 6, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 888 653 707