Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Osiedle Pod Skarpą 2/16, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Strzyżenie, farbowanie modelowanie. Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, dwuzmianowa, na 1/2 etatu, godziny pracy do ustalenia. Salon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, sobota 7-14. Kontakt osobisty poprzedzony telefonem 338732370.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Data zakończenia: 21.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Fryzjer*

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: FRYZJERSTWO

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. zawodowe kierunkowe, doświadczenie w strzyżeniu i koloryzacji, umiejętność nakładania baleyagu.

Pracodawca

Nazwa: Salon Fryzjerski Anna Płonka

Adres: Osiedle Pod Skarpą 2/16, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie dla osób zarejestrowanych w tut. Urzędzie