Fizjoterapeuta/Osteopata

Warszawa / Wola
Oferta opublikowana03.05.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków

- indywidualna praca z pacjentem (diagnostyka, ustalenie planu i przeprowadzenie terapii) dorosłych i/lub dzieci
- kontrolowanie postępów rehabilitacji
- prowadzenie dokumentacji medycznej
- współpraca z pozostałymi członkami zespołu (psycholog, dietetyk, trener motoryczny itd)

Nasze wymagania

- aktywne prawo do wykonywania zawodu
- min. 2 letnie doświadczenie w pracy indywidualnej z pacjentem
- min. 2 rok studiów z zakresu osteopatii
- sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność
- mile widziana chęć tworzenia wspólnych treści w social mediach

To oferujemy

- stabilną i rozwojową współpracę w zespole medycznym
- wysokie wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
- wsparcie i współpracę z doświadczoną kadrą FizjoBell a także lekarzami i położonymi z placówek zewnętrznych
- stały napływ nowych pacjentów otwartych na leczenie osteopatyczne
- aktywny kalendarz w ZL
- pomoc przy tworzeniu własnej marki w social mediach
- elastyczny grafik (wstępnie ok. 3 dni w tygodniu)
- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilną (umowa zlecenie lub B2B) - do wyliczeń przyjęto ok. 16h w tygodniu i najczęściej sprzedawaną usługę o wartości 220 złotych.