FIZJOTERAPEUTA

Skawina
Oferta opublikowana15.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kościuszki 121, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: 1)przygotowanie zajęć i stanowiska pracy w zakresie prowadzenia zajęć fizjoterapii, 2)prowadzenie zajęć fizjoterapeutycznych podnoszących sprawność psychofizyczną podopiecznych placówki w formie terapii indywidualnej i grupowej, 3)organizowanie i prowadzenie zajęć profilaktycznych polegających na popularyzowaniu zachowań prozdrowotnych oraz kształtowaniu i podtrzymywaniu sprawności osób w starszym wieku w celu zapobiegania niepełnosprawności 4)udział w tworzeniu i realizacji programów mających na celu usprawnienie podopiecznych, 5)kształtowanie pożądanych zachowań i postaw podopiecznych, 6)prowadzenie dokumentacji podopiecznych oraz dokonywanie okresowejoceny efektów terapii.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 18

Liczba godzin w miesiącu: 72

Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kwalifikacje do wykonywania zawodu fizjoterapeuty,prawo do wykonywania zawodu zgodnie z ustawą z dnia 25 września 2015roku w zawodzie fizjoterapeuty(t.j.Dz.U.2023 POZ.1213) samodzielność,systematyczność,obowiązkowość,lojalność,kreatywność,rzetelność i sumienność,zaangażowanie,dobra organizacja pracy,komunikatywność i umiejętność kształtowania własciwych relacji międzyludzkich Miejsce wykonywania pracy; Placówki dziennej opieki i aktywizacji osób starszych w formie dla osób niesamodzielnych prowadzone na terenie miasta i gminy Skawina.

Pracodawca

Nazwa: CENTRUM USŁUG SPOŁECZNYCH W SKAWINIE

Adres: Żwirki i Wigury 13, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: telefon,skierowanie do pracy