ENERGETYK

Rząska
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Krakowska 1, 30-901 Rząska, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Samodzielny energetyk Infrastruktura

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 907 PLN

Opis wynagrodzenia: zasadnicza 4907 zł + 10% premii (tj. 490,70 zł) + wysługa liczona od 5 lat pracy (udokumentowane świadectwami pracy) suma kwota brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Data zakończenia: 06.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Technik energetyk*

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: techniczny

Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wykształcenie średnie techniczne + 5 letni staż pracy, wyższe techniczne + 3 letni staż pracy, posiadanie kwalifikacji Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) grup I, G1, G2, G3, E i D, doświadczenie zawodowe minimum 3 lata w budownictwie, praktyczna znajomość programów komputerowego kosztorysowania, praktyczna znajomość pakietu MS Office, umiejętność pracy w zespole, umiejętność działania w sytuacjach stresowych przy podwyższonych rygorach czasowych i proceduralnych. Mile widziane: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej przynależność do izby inżynierów budownictwa i opłacona składka ubezpieczenia OC, doświadczenie zawodowe obejmujące proces i procedury przygotowania formalno-prawnego i dokumentacyjnego robót remontowych do realizacji.

Pracodawca

Nazwa: 35 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

Adres: Krakowska 2, 30-901 Rząska, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -życiorys curriculum vitae -list motywacyjny (wniosek o zatrudnienie, we wniosku proszę wskazać numer ogłoszenia, na które się aplikuje) -oświadczenie o niekaralności (wg wzoru) -podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych (wg wzoru) -poświadczenie bezpieczeństwa (w przypadku jego posiadania) -kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie (wg wzoru) -kserokopie świadectw pracy -kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie -kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach w Kancelarii 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Rząsce, ul. Krakowska 1. Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone aktualną datą i własnoręcznym podpisem kandydata. Więcej informacji dostępnych pod numerem: tel. 261 135 122, 261 135 084 od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00- 14.00.