Elektryk-pracownik utrzymania ruchu

Polkowice
Oferta opublikowana09.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- BIEŻĄCE NAPRAWY I KONSERWACJA LINII PRODUKCYJNEJ, PRZY ZNAJOMOŚCI ELEKTRYKI, HYDRAULIKI, ELEKTRONIKI
- BIEŻĄCE NAPRAWY I KONSERWACJA FALOWNIKÓW

Oferujemy:
-zatrudnienie na umowę o pracę, w młodym dynamicznym zespole
-premie za brak absencji chorobowej, premie za wyniki,
-ekwiwalent za dojazdy do pracy, ekwiwalent za pranie
-wydawane są śniadania dla pracowników – finansowane przez zakład
-wczasy pod gruszą z ZFŚS
-dodatkowe ubezpieczenie medyczne – finansowane przez zakład
-ubezpieczenie grupowe na życie

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:
-UPRAWNIENIA SEP UDT DO 1 KV
-MINIMUM 3 LETNIE DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE ELEKTRYKA
- SAMODZIELNOŚĆ,
- ZDOLNOŚCI ORGANIZACYJNE
- RZETELNOŚĆ
Wykształcenie:
-Minimum zawodowe – w kierunku elektryk

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji (listu motywacyjnego i CV) wraz zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych pocztą elektroniczną.

Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami