Elektryk/Elektronik

Kostrzyn nad Odrą
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Poszukujemy Elektronik/Elektryk
Miejsce pracy: Algontec, Al. Milenijna22, Kostrzyn nad Odrą
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Utrzymanie w stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych
Wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych
Diagnozowanie i usuwanie awarii
Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych
Konserwacje parku maszynowego w obszarze zasilania i sterowania elektrycznego
WYMAGANIA:

Wykształcenie minimum zawodowe
Niewymagane doświadczenie, przyuczymy, przeszkolimy,
Praktyczna wiedza z zakresu sterowania maszyn (sterowniki PLC, napędy, systemy bezpieczeństwa, pneumatyka, hydraulika siłowa)
Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym ( 6-14/ 14-22)
Pozytywne podejście do pracy i zaangażowania w codziennie obowiązki
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.