ELEKTRYK

Loughrea
Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Railway House, Station Rd, H62 VN56 Loughrea, Irlandia

Zakres obowiązków: Wsparcie zespołów realizujących projekty w opracowywaniu i przygotowaniu dokumentacji testów uruchomieniowych. Montaż i uruchomienie małych i dużych instalacji elektrycznych oraz różnego rodzaju oprzyrządowania i sprzętu. Instalacja pomp i sterowników VSD. Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych. Wstępne uruchomienie rozdzielnic MCC i pełną kontrolę obrotów silników oraz kontrolę wejść/wyjść punkt-punkt (testowanie na sucho). Konfiguracja oprzyrządowania w terenie i skalowanie sygnałów 4–20 mA z przyrządu z powrotem do sterownika PLC. Kalibracja przyrządów wymagające kalibracji w terenie. Stanowisko obejmuje odpowiedzialność za nadzór nad dostawcami i podwykonawcami, a także personelem terenowym. Działania będą prowadzone z zespołem projektowym oraz działem serwisu i konserwacji, jeśli zajdzie taka potrzeba. Współpraca z Inżynierami Procesu w celu optymalizacji i poprawy wydajności procesów infrastruktury wodno-ściekowej. Uzupełnianie całej dokumentacji rozruchowej, w tym inspekcje przed testami, arkusze rozruchu i dokumentację SAT. Niezbędne jest proaktywne przeglądanie i monitorowanie własnego harmonogramu pracy oraz zdolność do pracy z własnej inicjatywy. Wyszukiwanie i naprawa usterek w instalacjach elektrycznych. Uczestnictwo w zewnętrznych testach akceptacji fabrycznej (FAT) i testach akceptacji na miejscu (SAT), jeśli jest to wymagane oraz odbiór w imieniu firmy. Wstępne kontrole instalacji i sporządzanie listy usterek podwykonawcom z branży mechanicznej i elektrycznej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 30 000 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką roczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 04.04.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Technik elektryk* (wymagany staż - lata: 5)

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: Mile widziane: Świadomość procesów związanych ze ściekami i wodą. Doświadczenie mechaniczne Doświadczenie w branży wodno-ściekowej Doświadczenie w uruchamianiu i sprawdzaniu procesów systemów mechanicznych, elektrycznych, oprzyrządowania, sterowania i automatyki (MEICA). Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami w zakresie działań związanych z uruchomieniem i zatwierdzeniem.

Pracodawca

Nazwa: Glanua

Adres: Aplikuj z dopiskiem Irlandia - Elektryk ref. 2316220

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV