ELEKTROMONTER UTRZYMANIA RUCHU SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ

Kielce
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sandomierska 105, 25-324 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: wg potrzeb

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 09.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres obowiązków;konserwacja urządzeń i instalacji elektrycznych wewnątrz budynków i na zewnątrz, montaż, demontaż i naprawa urządzenia i instalacji elektrycznych, prace eksploatacyjne na zespole urządzeń sieci energetycznej napięć średnich, niskich i sterowniczym, czynności łączeniowe w stacjach niskiego, średniego i wysokiego napięcia, wykonywanie oględzin, przeglądów oraz napraw maszyn i sieci energetycznej. Wymagania; znajomość obsługi urządzeń sieciowych, minimum 3 letni staż pracy na stanowisku elektromonter utrzymania ruchu sieci i urządzeń elektrycznych, wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w branży elektrycznej, umiejętność czytania schematów elektrycznych, uprawnienia G1 eksploatacyjne powyżej 1kV. Wymagania stanowiskowe - praca na wysokości, praca zmianowa.Mile widziane; uprawnienia G1 dozorowe powyżej 1kV, uprawnienia pomiarowe Pracodawca oferuje; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej. Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach.Pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin.Pakiety sportowe dla pracowników i ich rodzin.Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego pracowników i ich rodzin Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do Świąt) Imprezy firmowe (Barbórki, spotkania integracyjne).

Pracodawca

Nazwa: ŚWIĘTOKRZYSKA GRUPA PRZEMYSŁOWA INDUSTRIA SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: UL. NA ŁUGACH 7, 25-803 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv