Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: OGRODOWA 48, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: - Montaż urządzeń, konstrukcji, szaf i aparatury NN, SN, WN, - Wykonywanie pomiarów i testów instalacji elektrycznych, - Diagnozowanie i naprawa usterek w instalacjach elektrycznych, - Weryfikacja projektów, - Montaż tras kablowych, - Bieżące czynności konserwacyjne, eksploatacyjne, naprawcze, - Kompletowanie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami elektrycznymi, - Dbałość o doskonalenie procesu produkcji, - Terminowa realizacja zleceń, - Współpraca z innymi członkami zespołu w celu realizacji projektów. Oferujemy - Stabilne zatrudnienie na pełny etat (3 msc okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony), - Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania (4500-7000 PLN brutto), - Nielimitowana karta wejściowa na siłownię Spartan w Koronowie, - Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, - Dla chcących poszerzać swoje umiejętności możliwość rozwoju (kursy, szkolenia), Praca na terenie woj. kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 7 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane prawo jazdy kat. B. Mile widziane: - Wykształcenie zawodowe lub techniczne w dziedzinie elektrotechniki lub pokrewne, - Doświadczenie w montażu urządzeń elektrycznych, - Uprawnienia SEP powyżej 1kV (możliwość zwiększenia uprawnień), - Umiejętność czytania schematów elektrycznych, - Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych - Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie, - Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej, - Umiejętność pracy w zespole, - Umiejętności manualne związane z branżą elektryczną, - Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania, - Zdolności manualne i precyzja w pracy. Chcesz się rozwijać w tym kierunku, a nie spełniasz jeszcze wszystkich oczekiwań? Istnieje możliwość przyuczenia dla osó chcących poszerzyć swoje umiejętności w tej dziedzien - skontaktuj się z nami.

Pracodawca

Nazwa: LOXMAX ENERGY SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: OGRODOWA 48, 86-010 Koronowo, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt tel. 572-009-131 - p. Wiktor Pytlowski w godz. 9:00-17:00. Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Elektromonter prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV poprzez formularz na stronie: https://loxmax.pl/aplikuj/ lub mailowo na adres: Aplikuj tytułem Elektromonter - Imię i Nazwisko. Klauzula informacyjna Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r, przez firmę LoxMax Energy Solutions.