Elektromechanik działu Utrzymania Ruchu

Konstantynów Łódzki
Oferta opublikowana15.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Naszym klientem jest niemieckie przedsiębiorstwo z branży farmaceutycznej które od ponad 50 lat produkuje leki oraz suplementy diety w 35 krajach, także w Polsce. Firma zatrudnia Ponad 1000 pracowników na całym świecie, zaangażowanych w dążenie do sukcesu przedsiębiorstwa i pracujących w najwyższych standardach i normach bezpieczeństwa. Ważnym punktem na mapie jest zakład w Łodzi, który dynamicznie się rozwija i buduje zespół pracowników.

Zapraszamy najlepszych kandydatów do udziału w rekrutacji na stanowisko : Elektromechanik

Miejsce pracy: nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany w Łodzi na Nowym Józefowie.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
Rozwój kompetencji oraz uczestnictwa w ciekawych projektach i spotkaniach integracyjnych
Pracę w kameralnym życzliwym zespole, wśród młodych i przyjaznych ludzi.
Zasadnicze wynagrodzenie + premie
Prywatna opieka medyczna,
Ubezpieczenie na życie
Karta Multisport
System Kafeterii
Dofinansowanie do wypoczynku
Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia
Zadania i obowiązki:

Diagnozowanie usterek i awarii, naprawa maszyn i urządzeń
Wykonywanie konserwacji i okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
Wykonywanie regulacji i przestrojenia maszyn produkcyjnych
Prowadzenie dokumentacji technicznej eksploatowanych maszyn i urządzeń produkcyjnych
Planowanie, organizacja prowadzenia instruktaży stanowiskowych, konserwacji, napraw, diagnozowania i usuwania usterek dla pracowników warsztatu
Udział w odbiorach i uruchomieniu maszyn i urządzeń produkcyjnych, oraz urządzeń i instalacji pomocniczych
Oczekiwania:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, kierunkowe (mechanik, elektryk, automatyk itp.)
Aktualne uprawnienia E1 do 1kV
Znajomość zasad eksploatacji, przeglądów i napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
Praktyczna znajomość zasad działania maszyn i urządzeń
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych, schematów elektrycznych i pneumatycznych
Kreatywność i inicjatywa do działania
Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Jeśli poszukujesz nowego pracodawcy, który umożliwi Ci rozwój i zapewni stabilizację, ta propozycja jest dla Ciebie! Prześlij swoje CV, a skontaktujemy się z Tobą. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcam do kontaktu pod numerem 577 - pokaż numer telefonu -

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: iododwabe.pl Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl