Dysponent - Obsluga Klienta z j. niemieckim - Jelenia Gora

Jelenia Góra / Cieplice Śląskie-Zdrój
Oferta opublikowana03.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy pracowników biurowych – dysponentów z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Jelenia Góra (Cieplice)

Zadania:
 Zdalna koordynacja pracy monterów na terenie Niemiec - praca stacjonarna w biurze
 Rejestracja zleceń transportowych, ustalanie tras i nadzór nad pracą monterów oraz optymalizowanie kosztów
 Realizacja zamówień i ich dokumentacja
 Telefoniczna obsługa klienta

Wymagania:
 Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
 Znajomość obsługi komputera, MS Office
 Dyspozycyjność (praca zmianowa 8-16, 11-19)
 Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji
 Wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
 Stabilne zatrudnie w oparciu o umowę o pracę
 Dobrą atmosferę w pracy w zgranym zespole
 Pracę w międzynarodowym środowisku
 Możliwość rozwoju zawodowego.