Oferta opublikowana04.10.2023
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 3- go Maja 40, 28-400 Pińczów, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Dokonywanie przeglądów pojazdów, potwierdzenie ich sprawności zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN

Opis wynagrodzenia: Jest możliwość dostosowania wymiaru czasu pracy lub formy zatrudnienia. Możliwość zawarcia umowy o pracę na cały etat lub 1 / 2 etatu. Wynagrodzenie godzinowe lub zasadnicze. Wysokość wynagrodzenia (brutto): 33 zł. / godzinę lub 5500 zł. miesięcznie.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.10.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie, średnie branżowe, średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów, Obsługa komputera

Wymagania pożądne

Zawody: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie: średnie, umiejętność obsługi komputera, uprawnienia diagnosty samochodowego, odpowiedzialność, dyspozycyjność, sumienność, pracowitość, kreatywność, mile widziane: doświadczenie zawodowe.

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Adres: Batalionów Chłopskich 173, 28-400 Pińczów, powiat: pińczowski, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny z pracodawcą.