CZYNNOŚCI PRODUKCYJNE W PRZETWÓRSTWIE WARZYW I OWOCÓW

Chromowola
Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chromowola, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Mycie owoców i warzyw, obieranie, wykrawanie części zepsutych, wadliwie obranych, sortowanie owoców i warzyw, ocena wizualna surowca, usuwanie z surowca ciał obcych, kamieni, piasku, zgrzewanie, układanie na paletach, kontrola jakości, oklejanie produktów, mycie urządzeń ( po zmianie linii, produktu ) , zgrzewanie produktów, utrzymywanie czystości, rozładunek warzyw i owoców, mycie beczek oraz opakowań, usuwanie od sortowanych warzyw owoców, wysypywanie warzyw i owoców z opakowań, transport palet, wózków z produktami, ułożenie palet, koszy z produktami do sterylizatorów, wyjmowanie opakowań z warzywami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 55

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: stawka godzinowa 27,70 zł brutto; informacje dotyczące czasu pracy: 55 godzin tygodniowo, 5 dni w tygodniu po 12 godzin, praca w godzinach 7:00-19:00 i 19:00-7:00 - w zależności od zapotrzebowania możliwa praca w soboty.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 29.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracach rolniczych, w przetwórstwie warzyw i owoców. Dodatkowe info dot. czasu pracy: 55 godzin tygodniowo, 5 dni w tygodniu po 12 godzin, praca w godzinach 7:00-19:00 i 19:00-7:00, w zależności od zapotrzebowania możliwa praca w soboty. Typ oferty - zamknięta. Proszę o wydanie opinii starosty w formie elektronicznej.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Przemysłowa 1, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie