CUKIERNIK

Żelazno
Oferta opublikowana02.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żelazno, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należeć będzie: -obsługa maszyn i urządzeń stosowanych do produkcji wyrobów cukierniczych, -sporządzanie półproduktów cukierniczych, -sporządzanie gotowych wyrobów cukierniczych, -dekorowanie wyrobów cukierniczych, -ocena jakości przygotowanych produktów, -utrzymywanie czystości w cukierni w trakcie produkcji i po skończonej pracy, -dbanie o standardy firmy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: punktualność, uprzejmość, lojalność, zaangażowanie, kurs cukiernika, OSOBA POSIADAJĄCA STAŻ PRACY W ZAWODZIE LUB ABSOLWENT SZKOŁY W ZAWODZIE CUKIERNIK

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV