BLACHARZ

Hamburg
Oferta opublikowana03.04.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 20095 Hamburg, Niemcy

Zakres obowiązków: WYKONYWANIE PRAC REMONTOWO - MODERNIZACYJNYCH W ZAKRESIE OBRÓBKI I KSZTAŁTOWANIA ELEMENTÓW Z BLACH I PROFILI KSZTAŁTOWYCH DO WYPOSAŻENIA STATKÓW, PRZY UŻYCIU MASZYN I SPECJALISTYCZNYCH URZĄDZEŃ ORAZ NARZĘDZI ŚLUSARSKICH I MONTERSKICH RĘCZNYCH.

Rodzaj zatrudnienia: Wybór

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 180

Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN

Opis wynagrodzenia: (od 14 EURO/H) wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Data zakończenia: 03.10.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe, chęci do pracy oraz stan zdrowia pozwalajacy na pracę na ww. stanowisku. Wykształcenie bez znaczenia. Praca w godzinach 7:00-17:00 od poniedziałku do soboty na terenie Niemiec. Pracodawca zapewnia narzędzia, zakwaterowanie oraz dojazd do pracy na miejscu. Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą.

Pracodawca

Nazwa: MW Ship Repairs Martyna Motyl & Łukasz Borkowski spółka cywilna

Adres: Wejherowska 24/3, 81-042 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - cv można przesłać na maila