Praca Big Data Developer

Łódź
Dodano: 13.10.2021
Średnie wynagrodzenie: 9000 - 13600 zł / miesiąc
SZCZEGÓŁY

zatrudnimy osoby na stanowisko:

Big Data Developer

To nie jest zwykłe ogłoszenie,
bo to nie jest zwykła praca!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Nasze sklepy otwieramy w całej Polsce, natomiast swoją Centralę mamy w Łodzi. Wraz z rozwojem naszej sieci i otwieraniem co roku nowych sklepów rozbudowujemy poszczególne działy w Centrali, aby jeszcze sprawniej realizować biznesowe założenia Rossmanna.

Zadania

  • Budowa nowych, rozwój i optymalizacja aktualnych procesów ETL
  • Rozwój narzędzi pozwalających na budowanie i monitorowanie przepływów danych
  • Budowanie rozwiązań przetwarzania danych w czasie rzeczywistym (data streaming)
  • Wsparcie procesów Machine Learning

Oczekiwania

  • Doświadczenie w tworzeniu przepływów danych z wykorzystaniem przynajmniej jednego z narzędzi: AirFlow, NiFi, Kafka, Spark Streaming lub Flink
  • Doświadczenie w budowaniu skonteneryzowanych aplikacji (Docker)
  • Znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: Python, Scala lub Java
  • Znajomość środowiska ELK
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem Kubernetes
  • Znajomość platformy Confluent
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi Prometheus + Grafana
  • Doświadczenie w środowisku Cloudera lub Hortonworks Data Platform
  • Zorientowanie na szczegóły i dbałość o tworzone produkty

Zatrudnionym osobom oferujemy:

  • Dofinansowanie do wycieczek, wyjazdów i wydarzeń kulturalnych
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej restauracji
  • Opiekę medyczną oraz pakiet sportowy