Oferta opublikowana31.01.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Polna, 55-095 Długołęka, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Praca na budowie i w hali namiotowej. Koszty zakwaterowania ponosi pracownik (600 zł miesięcznie). Około 160 godzin pracy miesięcznie. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 792 558 846.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto/godz., + premia - negocjacje wynagrodzenia

Zapewnienie wyżywienia: TAK

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.02.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Betoniarz-zbrojarz*

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W WYKONYWANEJ PRACY W ZAWODZIE ZBROJARZ, Doświadczenie przy tworzeniu zbrojeń

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: WroU wykształcenie: średnie, staż pracy: 5 lat w zawodzie zbrojarz, doświadczenie przy tworzeniu zbrojeń, przestrzeganie regulaminu pracy oraz zasad BHP (między innymi niespożywanie alkoholu, narkotyków pod czas pracy)

Pracodawca

Nazwa: VOLDEX VOLODYMYR NAKONECHNYI

Adres: Ksiecia Witolda 49/15, 50-202 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -