Automatyk Serwisant

Kosakowo Pogórze
Oferta opublikowana28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria
Firma produkcyjna z branży spożywczej, zatrudni do swojego biura w Pogórzu k.Gdyni
AUTOMATYKA / SERWISANTA

Obowiązki:
- uruchomienie maszyny u Klienta, sporządzenie protokołów zdawczo odbiorczych,
- analizowanie przyczyn usterek, wykonywanie napraw i remontów maszyn,
- montaż szafy elektrycznej, wykonanie instalacji elektrycznej maszyny,
- kontakt z dostawcami,
- testowanie i programowanie nowych maszyn,
- wyjazdy w delegacje
Wymagania:
- wykształcenie techniczne,
- umiejętności pracy z dokumentacją techniczną (czytanie schematów elektrycznych),
- znajomość języka angielskiego,
- samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy,
- umiejętność logicznego myślenia, szybkiego podejmowania decyzji i reagowania w sytuacjach awaryjnych,
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- prawo jazdy kat. B,
Mile widziane :
- uprawnienia SEP,
- doświadczenie na podobnych stanowiskach : automatyk, serwis maszyn, programista PLC, praca w utrzymaniu ruchu itp.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności,
- pracę przy interesujących projektach,
- przyjazną atmosferę w pracy.
Miejsce pracy: KAZBI Sp. z o.o. Pogórze 81-198, ul. Wiejska 70
Osoby zainteresowane zapraszamy do przysyłania CV : Aplikuj , informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Informacje o firmie
Firma KAZBI „Technologie przemysłu spożywczego” od dwudziestu lat specjalizuje się w zaopatrzeniu przedsiębiorstw przetwórstwa spożywczego w urządzenia i technologie.