ASYSTENT PROJEKTANTA Z BRANŻY WODNO - KANALIZACYJNEJ - SPECJALISTA CAD/REVIT

Loughrea
Oferta opublikowana01.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Railway House, Station Rd, H62 VN56 Loughrea, Irlandia

Zakres obowiązków: Zbieranie danychi projektowych do modeli 2D i 3D. Udział w przygotowaniu wielodyscyplinarnych rysunków poglądowych (GA) w zakresie budowlanym, sanitarnym i elektrycznym. Współpraca pomiędzy architektem i projektanem instalacji elektrycznych. Prowadzenie i kontorla rejestrów projektów. Współpraca z zespołami projektowymi w celu ustalenia potrzeb projektu i harmonogramu ich realizacji. Udział w przeglądach rysunkowych/projektowych i facylitacja studiów wykonalności.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 39

Wynagrodzenie brutto: od 30 000 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką roczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 30.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: inżynieria środowiska

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Obsługa programów AutoCAD i REVIT, bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Obsługa oprogramowania Navisworks

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz w zakresie planowania, współpracy w zespole, rozwiązaywania problemów i prezetacji. Mile widziane doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej.

Pracodawca

Nazwa: Glanua

Adres: Aplikuj z dopiskiem Irlandia - Asystent projektanta z branży wodno - kanalizacyjnej - specjalista CAD/Revit ref. 2315725

Nazwa Urzędu Pracy: Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG

Język aplikacji: angielski

Wymagane dokumenty: CV