ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ (O)

Tuchów
Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tuchów, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pełnienie usług w ramach Programu "Opieka wytchnieniowa"

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 38 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Asystent osoby niepełnosprawnej*, Pedagog, Technik fizjoterapii, Terapeuta zajęciowy*, Fizjoterapeuta, Pedagog specjalny, Psycholog, Pielęgniarka

Wykształcenie: średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe: opiekun/asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarka/pielęgniarz, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, fizjoterapeuta lub udokumentowany 6 miesięczny staż pracy z osobami niepełnosprawnymi (np. w opiece wytchnieniowej). Zakres prac: pełnienie usług w ramach Programu "Opieka wytchnieniowa". Praca na terenie gminy Tuchów, na umowe zlecenie w godzinach od 7:00 do 15:00. Wynagrodzenie: 38,00 zł/h. Kontakt: OPS Tuchów ul. Jana Pawła II 4, Pani Katarzyna Jurczak, tel. 14 6525489.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie PUP