ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Piotrków Trybunalski
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Wspieranie przez asystenta osoby z niepełnosprawnością w różnych sferach życia w tym: -w czynnościach samoobsługowych (pomoc w utrzymaniu higieny osobistej), -w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełnianiu ról w rodzinie, -w przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania, wsparciu uczestnika w podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 41 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kwalifikacje w następujących zawodach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy

Pracodawca

Nazwa: DZIENNY DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W PIOTRKOWIE TRYB.

Adres: Wojska Polskiego 127, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV