Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szalaya 103, 34-460 Szczawnica, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: pomoc w przygotowaniu posiłku, pomoc w podaniu posiłku, pomoc w sprzątaniu, pomoc w czynnościach higienicznych, pomoc w dotarciu w wyznaczone przez niepełnosprawnego miejsce, pomoc czynnościach pielęgnacyjnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia: 1. kwalifikacje w następujących zawodach i specjalnościach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, siostra PCK, fizjoterapeuta; lub 2. posiadająca co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnościami w formie wolontariatu; lub 3.osoby wskazane przez uczestnika lub jego opiekuna Cierpliwość, empatia Praca w godzinach 07.00-20.00

Pracodawca

Nazwa: MIEJSKO GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

Adres: Szalaya 103, 34-460 Szczawnica, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV