asystent nauczyciela

Toruń
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Centrum Terapii i Edukacji "Mały Książę" zatrudni asystenta terapeuty

Opis stanowiska pracy:

wspomaganie nauczyciela w przygotowywaniu i prowadzeniu zajęć,
dbanie o porządek w czasie zajęć i po ich zakończeniu,
opieka nad dziećmi w sali, w czasie spacerów, wycieczek oraz na placu zabaw,
pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych i przy jedzeniu.
Wymagania
wykształcenie średnie z maturą, mile widziani studenci studiów zaocznych
zaangażowanie i chęć do pracy,
wysoka kultura i higiena osobista,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:

Umowę o pracę
Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w zgranym i energicznym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

Proszę o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie na adres - @