ASYSTENT/KA DS. PLANOWANIA I SPRZEDAŻY

Kobierzyce
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kobierzyce, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie podstawowych czynności administracyjnych, tworzenie bieżących raportów, przygotowywanie dokumentacji, pomoc w analizowaniu i rozliczaniu produkcji, archiwizacja dokumentacji, prowadzenie korespondencji z klientami, bieżąca analiza i prognozowanie sprzedaży, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej oraz przygotowywanie raportów, tworzenie analiz związanych ze stanami magazynowymi, bezpośrednia współpraca z Key Account Managerem oraz wsparcie w realizacji codziennych zadań.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 12.04.2024

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie na stanowisku biurowym. Wykształcenie min. średnie. Znajomość pakietu MS Office - Exel poziom średnio zaawansowany. Język angielski - stopień komunikatywny

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: J. Piłsudskiego 14 14, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: CV