APLIKANT - STRAŻNIK MIEJSKI

Bolesławiec
Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mikołaja Brody 13, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie pracy strażnika miejskiego zgodnie z zadaniami i kompetencjami, czuwanie nad porządkiem i czystością na terenie miasta Bolesławiec. Szczegóły: http://www.js.boleslawiec.bip-gov.pl/, zakładka Straż Miejska-Ogłoszenia-Oferty Pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek za staż pracy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office, ukończone 21 lat, obywatelstwo polskie, niekaralność, korzystanie w pełni z praw publicznych.

Pracodawca

Nazwa: Straż Miejska w Bolesławcu

Adres: Mikołaja Brody 13, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny w godzinach: 08.00-14.00, tel. 756447990. Należy złożyć wszystkie wymagane dokumenty, aby wziąć udział w procesie rekrutacji (informacje w siedzibie i na stronie internetowej).