Oferta opublikowana14.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Opis oferty pracy

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. zatrudni osobę do pracy na stanowisku
ANALITYK

Opis stanowiska:
• przygotowanie planu rzeczowo-finansowego;
• kontrola realizacji;
• analiza odchyleń;
• udział w procesie analizy kosztów;
• monitoring realizacji kosztów, zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i zarządzeniami;
• przygotowania sprawozdań rocznych, kwartalnych, miesięcznych, doraźnych raportów, analiz i prezentacji;
• współpraca z obszarami merytorycznymi w zakresie analizy danych.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe controlling, finanse lub rachunkowość lub w trakcie studiów;
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
• umiejętność analizy dużej ilości danych;
• dokładność, precyzyjność, komunikatywność;
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Osoby zainteresowane pracą w „Uzdrowisku Krynica - Żegiestów S.A. proszone są o przesyłanie CV na adres: @ kontakt telefoniczny: (18) 472 38 05