ADMINISTRATOR IT

Löbau
Oferta opublikowana23.02.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżait

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Am Göpelteich 2, 02708 Löbau, Niemcy

Zakres obowiązków: - planowanie, wdrażanie, migracje, administrowanie, indywidualnymi rozwiązaniami serwerowymi oraz innowacyjnymi technologiami producenta Microsoft - tworzenie koncepcji technicznych do planowania, instalacji, aktywnej obsługi sieci - wykonywanie zadań wsparcia dla naszych klientów korporacyjnych poprzez zdalny serwis i na miejscu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 500 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: • Wykształcenie: wyższe informatyczne • Doświadczenie zawodowe: kilkuletnie w administrowaniu i obsłudze sieci; wymagane w dziedzinach: - technologia serwerowa i sieciowa - technologie serwerowe firmy Microsoft - serwer terminali firmy Microsoft - Microsoft Exchange/Office 365 i aplikacje - Microsoft Mobilność/Bezpieczeństwo - Znajomość technologii bezpieczeństwa LANCOM i WatchGuard • Znajomość języków: angielski – bardzo dobry (min. B2); niemiecki - komunikatywny (A2) z gotowością do dalszej nauki • Prawo jazdy kat. B • Komunikatywność - w rozmowie z klientem telefonicznie i stacjonarnie • Umiejętność pracy w zespole

Pracodawca

Nazwa: Theurich Bürosysteme OHG

Adres: Aplikuj

Nazwa Urzędu Pracy: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV