Mariusz Barwiński Space Global

2 Dodaj merytoryczną opinię
Mariusz Barwiński Space Global
counter
2 11 23 5 1
Andrzej
Pracownik

Do emerytury został mi rok. Ostatnie 4 lata pracuje w spokoju psychicznym jak nigdy w innej firmie mi sie to nie zdarzylo.Bywalem na chorobowym w szpitalu, mialem zalegle urlopy-, ale otrzymywalem za to nalezne mi pieniążki. Osobiscie nic zlłego nie moge powiedziec o Space Global. I co najważniejsze to płynność finansowa, dzieki ,której mozna zaplanowac wydatki. Ja polecam.

Radosław S.
Pracownik

Witam. Jeżeli chodzi o pracę w SPACE GLOBAL to : - wynagrodzenie zawszę na czas. - wolne gdy jest potrzeba bez żadnego problemu. - kontakt z pracodawcą o każdej porze. - auto służbowe. Nie pytałem... :) Pracuję juz jakieś 5lat i największy minus to to że stawki poszły w dół z powodu pandemi.... mam nadzieję że sytuacja szybko się unormuje bo do chwili obecnej nie mogłem narzekać. Pozdrawiam.

Maur operator żurawi wieżowych
Pracownik

Wynagrodzenie zawsze na czas, jeżeli jest się w trudnej sytuacji zaliczki również mogłem pobrać. Z całą pewnością mogę polecić pracodawcę, chciałbym napisać coś , aby za różowo komentarz nie brzmiał, tylko właśnie nie znajduję, wszystko ok

Zobacz wszystkie opinie (23)
Mariusz Barwiński Space Global