GOOD-FOOD

1.3 Dodaj merytoryczną opinię
Oferty pracy

Firma GOOD FOOD PRODUCTS Sp. z o. o.
Czołowy producent wafli ryżowych w Polsce szuka kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Miejsce pracy:
Skórzewo k. Poznania (15 min. od stadionu przy ul. Bułgarskiej ) dojazd autobusem MPK linii nr 177 (strefa A)
lub
Tarnowo Podgórne (nowoczesny zakład oddany do użytkowania w 2018r), bezpłatny dojazd z Poznania

OPIS STANOWISKA:

  • Urozmaicone zadania przy linii produkcyjnej (zmiana zadań co godzinę )
  • Pakowanie produktu gotowego
  • Dbanie o jakość wyrobu gotowego
  • Praca w pozycji siedzącej na zmianę z pracą stojącą

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność oraz chęci do pracy
  • Zdolności manualne
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym, umowa od razu na dwa lata)
  • Wolne weekendy (praca od pon. do pt.)
  • Pracę w nowoczesnej fabryce (oddana do użytku w 2018r.)
  • Darmowy dojazd z ronda Kaponiera, Górczyna, Junikowa, Skórzewa, Przeźmierowa
  • Komfortowe warunki pracy ( nowoczesne zaplecze socjalne)
  • Luxmed, Multisport, PZU, ZFŚS dla Ciebie i rodziny
  • Darmowe porady prawne i pomoc pieniężna w trudnych sytuacjach życiowych
  • Bony świąteczne, prezenty dla dzieci
  • Wyjazdy integracyjne
  • Przyjzna atmosfera (wszyscy mówimy sobie po imieniu)
  • Profesjonalny program wdrożenia do pracy z dedykowanym opiekunem

DOŁĄCZ DO NASZEJ RYŻOWEJ EKIPY! :)
Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail praca@goodfood.pl

Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez Good Food Products Sp. z o. o.

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH

Skórzewo k. Poznania (15 min. od stadionu przy ul. Bułgarskiej ) dojazd autobusem MPK linii  nr 177 (strefa A)
lub
Tarnowo Podgórne (nowoczesny zakład oddany do użytkowania w 2018r), bezpłatny dojazd

WYMAGANIA:

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i pracy zespołu

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym,  umowa od razu na dwa lata)
  • Rodzinna atmosfera (wszyscy mówimy sobie po imieniu)

Dołącz do Nas →

GOOD-FOOD