DSA Investment S.A.

Dodaj opinię

O nas

O NAS

DSA Investment S.A. to firma oferująca klientom rozwiązania finansowe. W zależności od swoich potrzeb i podejścia do finansów klient ma możliwość wyboru różnych form zabezpieczenia, oszczędzania bądź pomnażania kapitału - od ubezpieczeń po aktywne inwestowanie na największych instrumentach na świecie. Nasi doradcy są szkoleni przede wszystkim pod kątem etycznego i rzetelnego podejścia do klienta, który jest dla nas najważniejszy. Wierzymy, że zadowolony klient nie tylko pozostanie z nami na dłużej, ale także zachęci innych do skorzystania z naszych usług.

Pośród firm doradztwa finansowego w Polsce znajdujemy się w ścisłej czołówce. Naszą silną pozycję na rynku ugruntowaliśmy poprzez to, że jesteśmy częścią międzynarodowej grupy kapitałowej. W Polsce zaufało nam już niemal milion osób. Szybko reagujemy na zmiany i błyskawicznie dostosowujemy się do nowej sytuacji, dbając zarówno o dobro klienta, jak i o naszych pracowników, którzy są naszym najważniejszym aktywem. Inwestujemy w rozwój osobisty pracownika, dbamy o doskonałą atmosferę w pracy i bogaty system motywacyjny. U nas najpierw zarabia klient, później pracownik, na końcu zarząd.

Stawiamy na ciągły rozwój i nieustanną profesjonalizację - zarówno swoich pracowników, jak i oferowanych usług. Oferowane przez nas produkty inwestycyjne są bardzo precyzyjnie wyselekcjonowane z szerokiego rynku, co daje nam pewność, że proponujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości. Rekomendowany przez nas portfel inwestycyjny w ciągu 6 lat przyniósł ponad 60 procent zysku, a klienci wracają po nowe produkty, bo mają do nas zaufanie.

Współpracę z klientami rozwijamy w wielu obszarach. Poza umożliwieniem gromadzenia i pomnażania kapitału, dążymy do tego, aby nasi klienci z łatwością i zrozumieniem rynkowych mechanizmów poruszali się po meandrach współczesnego rynku kapitałowego. W tym celu prowadzimy szkolenia i kursy z zakresu problematyki inwestowania i analizy rynków, rozsyłamy do Klientów biuletyn omawiający aktualne wydarzenia na polskim i światowych giełdach, rekomendujemy produkty, które w naszej opinii pozwolą klientom osiągnąć najlepsze efekty inwestycyjne. W szkoleniach przez nas organizowanych wzięło udział już ponad 6000 osób.

Działamy w ramach Grupy Kapitałowej DSA, składającej się z ponad 20 spółek i dlatego – oprócz rozwiązań bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem finansowej przyszłości naszych Klientów i ich rodzin - możemy zaproponować atrakcyjną ofertę produktów finansowo-prawnych, m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowań czy zabezpieczenie i finansowanie biznesu.


www.dsa.pl

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.