MONTAŻYSTA

LUG Light Factory Sp. z o. o.

Zielona Góra

2016-12-04

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o.  należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

MONTAŻYSTA

Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr referencyjny: 06/11/M

Obowiązki:

  • Montaż opraw oświetleniowych, zgodnie z dokumentacją produkcyjną oraz wskazówkami brygadzisty
  • Odnotowywanie wszelkich zauważonych problemów technicznych
  • Stała dbałość o wysoką jakość i wydajność pracy
  • Kontrola jakości wykorzystywanych komponentów i wykonywanych wyrobów
  • Utrzymywanie wysokiej jakości wytwarzanych opraw oświetleniowych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, preferowane elektrotechniczne
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99548 ofert pracy. Sprawdź!