Sprzedawca w butiku

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-28

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tysięcy pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawcy w butiku

 Opis stanowiska pracy:

  • Pomoc klientom w doborze asortymentu,
  • Tworzenie stylizacji,
  • Obsługa kasy fiskalnej.

 Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność,
  • Pewność siebie,
  • Przebojowość.

Oferta:

  • Praca w godzinach otwarcia Galerii Handlowej,
  • Umowa zlecenie,
  • Stawka godzinowa: 11 zł/h brutto.

Miejsce pracy: Wrocław

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!