Specjalistów do spraw sprzedaży i Asystentów działu

E PLUS M SP. Z O.O.

Falenty

2016-11-22

Wiodący producent odzieży licencyjnej z siedzibą w  Łoziskach k. Warszawy poszukuje

Miejsce pracy: Łoziska k. Warszawy

Jeśli jesteś osobą ambitną, pełną pomysłów, chętną do pracy i zdobywania nowych umiejętności, a kontakt z ludźmi nie sprawia Ci żadnego problemu - dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna obsługa obecnych klientów
  • Umawianie spotkań handlowych, uczestnictwo w spotkaniach
  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz realizacja zadań zleconych przez przełożonego
  • Poszukiwanie potencjalnych klientów
  • Uzupełnianie niezbędnych informacji dokładnie i terminowo w systemie
  • Udział w realizacji strategii sprzedażowej
  • Budowanie relacji z klientami (zewnętrznymi i wewnętrznymi)

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość MS Power Point
  • dobra organizacja pracy własnej i w zespole
  • dokładność i skrupulatność
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i punktualność
  • postawa wskazująca samodzielność, kreatywność i inicjatywę
  • upór w dążeniu do celu
  • umiejętność nadążania za otaczającym światem i zmianami na rynku
  • pogodne usposobienie i pozytywne nastawienie
  • kultura osobista
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość uzyskania cennego doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy
  • praca stacjonarna w siedzibie firmy – możliwe wyjazdy do klientów
  • zaawansowane narzędzia do organizacji pracy
  • możliwości awansu i rozwoju zawodowego

CV prosimy kierować na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."