Rozmowy kwalifikacyjne w E PLUS M SP. Z O.O.

Specjalista sprzedaży 2017-01-10 09:08 przez BELL

Przebieg rekrutacji

Bardzo szybko byłam zaproszona a rozmowę. Pytania zadane profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Jedna z bardziej przeprowadzonych rozmów na jakiej byłam.

Pytania

Doświadczenia zawodowe oraz w jakich projektach realizowałam się najlepiej. Co w przeciągu roku zrobiłam samodzielnie w celu podniesienia swoich kwalifikacji oraz rozwoju. Jak jest moja wymarzona praca i szefostwo.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Sekretarka - recepcjonistka 2016-02-27 20:27 przez Serkretarka

Przebieg rekrutacji

Wysłałam CV. po tygodniu otrzymałam podstawowe pytania mailem. Później telefon. Wszystko dosyć sprawnie przebiegło i miło.

Pytania

głównie znajomość angielskiego i podstawowe programy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Asystentka 2015-10-19 21:43 przez Nika

Przebieg rekrutacji

Na stanowisko asystent do działu zakupów Telefon i prośba o przybycie, potem rozmowa i oczekiwanie na odpowiedź. W moim przypadku odpowiedź pozytywna w tydzień od rozmowy kwalifikacyjnej.

Pytania

Pytanie o doświadczenie,dyspozycyjność. Przedstawienie specyfiki pracy firmy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Projektant 2015-09-09 12:48 przez Alex

Przebieg rekrutacji

Mieszkam na Ursynowie, dojazd idealny bo korek jest do Warszawy. Rozmowa z menadżerka działu, faktycznie wyniosła trochę ale konkretna. Pytania, co wiem o firmie, doświadczenie zawodowe w projektowaniu i prośba o pokazanie ich. Osoby, które przeszły do drugiego etapu miedzy innymi ja zostają zaproszone na następne spotkanie. Tu doszedł na spotkanie szef i uwaga posadzono mnie do komputera aby w praktyce zobaczyć czy napisałem prawdę w CV. Od razu wpadłem z biegła znajomością angielskiego i znajomością programów graficznych. Zatem proponuję innym wpisywanie prawdy bo później głupio się robi.

Pytania

Poziom znajomości języka angielskiego, oczekiwania finansowe i rozwojowe, osiągnięcia w ostatnim miejscu pracy, czy potrafię pracować w zespole i pod presją czasu, co mnie motywuje w pracy, w czym projektując czuję się najlepiej ( chodzi o projekty dla kobiet, mężczyzn sportowe czy inne) Na jakich targach byłem w ciągu ostatnich trzech lat, wysłany z pracy i sam. Co z własnej inicjatywy robiłem aby się rozwijać w ciągu ostatnich trzech lat, dodatkowe szkolenia czy kursy. Były jakieś inne, ale nie pamiętam. To są pytania, które padły na dwóch spotkaniach.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Projektantka 2015-09-02 23:06 przez Mała

Przebieg rekrutacji

Dojazd do firmy odstrasza. Z warszawy Jest to ponad godzina.W grę wchodzi tylko wlasne auto co jest dużym minusem. Pierwsze wrażenie na temat firmy było dość rozczarowywujace. Gdy weszłAm do budynku przywitała mnie kartka recepcja znajduje się na piętrze. Na klatce schodowej powiększony plakat z jakimś budynkiem a spodziewalabym się raczej szkiców projektów zdjęć z sesji ... za panią sekretarka doliczylam sie tylko 4 pracownikow a w profilu byla mowa o kilkadziesiat ! Lekko mnie to zaskoczylo.potopem dojrzałym za barykady szaf jeszcze 2 panie.rozmowa przeprowadzoną była w pokoju śmierdzący od papierosów. Palarnia ??? Prowadził ją właściciel i menagerka działu projektowego. Mężczyzna pewny siebie dominujący. Dziewczyna sprawiała wrażenie wynioslej. Pytania były typowe o doświadczenie zawodowe znajomość programów graficznych . Rozmowa łatwa . Jednak pracodawca nie potrafił sprecyzować do końca obowiązków na tym stanowisku. Jak i również nie kusil mnie żadnym pakietem sportowym czy zdrowotnym. Wynagrodzenie zaproponowane poniżej moich oczekiwań. Mowa byla o premi uznaniowej ale jakoś mnie to nie przekonalo.

Pytania

Sposob dojazdu do siedziby firmy ? Jakie były obowiązki na poprzednim stanowisku pracy ? ZnAjomosc programu Adobe Photoshop i ilustrator ale bez testu wiedzy . Sprawdzony angielski.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)