Kierownik Działu Zakupów i Logistyki

Forglass Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-14

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Wyznaczamy trendy, tworzymy nową jakość w branży szklarskiej. Jesteśmy środowiskiem pracy nastawionym na rozwój i wysoki standard usług.
Jeśli jesteś głodny sukcesu, chcesz się szybko uczyć i rozwijać. Męczy cię rutyna a motywuje samodzielność i partnerstwo w tworzeniu rzeczywistości – dołącz do naszego zespołu.
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Składanie zamówień u dostawców
  • Ustalanie terminów dostaw
  • Kontrola realizacji zamówień i dostaw
  • Weryfikacja faktur pod względem zgodności z zamówieniem
  • Organizacja zakupów pod kontrakty zagraniczne
  • Ścisła współpraca z  innymi działami firmy w zakresie bieżących potrzeb towarowych
  • Prowadzenie rozmów, negocjacji oraz optymalizacja warunków zakupu
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami
  • Tworzenie zestawień w Excelu
  • uzupełnianie baz danych, opracowywanie analiz i raportów handlowych
  • koordynowanie transportem

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne/ inżynierskie)
  • Doświadczenie w kontaktach z dostawcami
  • B. dobra znajomość jęz. angielskiego
  • dodatkowa znajomość j. francuskiego/ niemeickiego – mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność prowadzenia zaawansowanych negocjacji handlowych
  • Prawo jazdy kat B
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte zdolności w zakresie współpracy i nawiązywania relacji

Oferujemy:

  • Stabilność i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ambitne wyzwania
  • Umowę o pracę
  • Urozmaicony charakter pracy

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!